Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hete menstruálok, most...

2 hete menstruálok, most kezdtem el a fogamzásgátlót. Van összefüggés?

Figyelt kérdés
Pont 13 napja menstruálok, november 10.-én amikor megjött beszedtem életem első fogamzásgátló tablettáját,mert azt mondta az orvos hogy rám van bízva hogy a menstruáció első,harmadik, vagy ötödik napján szedem be.De nekem az a gondom hogy 13 napja nem akar abba maradni...Mit tegyek? Már úgy érzem nem marad vérem a végén, és sok mindenbe akadályoz...Ha nem múlik el csütörtökig (akkor van nőgyógyász) szerintetek elmenjek? Lehet valami baj van vagy ez normális? Nagyon félek :( (kérlek normális választ adjatok,megköszönöm előre)

2016. nov. 23. 01:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Jaj, te, meddig várnál még szíved szerint, mielőtt magadtól elmész dokihoz? A normál vérzés hossza max 7 nap, és akkor az már hosszúnak számít. Te 2 hete vérzel. Egy orvost felhívhattál volna legalább.

Valószínűleg nem jó a pirula, hormonálisan bezavart. Mindenképp orvoshoz kell menned, hogy felírjon valami újat.

2016. nov. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten normális. A fogamzásgátlóhoz most kezd csak hozzászokni a szervezeted. Az enyémnek a tájékoztatójában benne volt, hogy az első három hónapban még normális a pecsételés. Szóval lehet, hogy nálad is ez a helyzet. Elvégre most kicsit megborultak a hormojaid. Menj dokihoz, hogy megnyugodj, de szerintem ez most még normális.

20L

2016. nov. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!