Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha volt régen condylomám...

Ha volt régen condylomám (hpv) de ki lett kezelve a mostani rákszürés sem mutatta hogy lenne, de viszont 1db szemölcs megmaradt volt már valaki így? Most akkor van még condylomám vagy nincs?

Figyelt kérdés
Nem nő nem szaporodik Úgyhogy nem értem

2016. nov. 26. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
A vírus életed végéig a szervezetedben fog maradni, abból nem lehet valakit kikezelni. Csak ha folyamatosan ellenőrzö magad, szűrésre jársz nem fog kiújulni, tünetmentes maradsz. Az egy darab szemölcs miatt meg inkább visszamennék dokihoz a helyedben, nehogy baj legyen belőle.
2016. nov. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ doki látta az 1dbot de nem mondta hogy valamit kéne vele csinálni,en

voltam a hülye hogy nem kérdeztem rá,nekem az a

fura hogy ez szemölcs általában nőni szokott de ez hal istennek nem nő 6 éve egyepkent

elég baj az hogy nem

lehet olyan könnyen megszabadulni ettől a betegségtől,

2016. nov. 26. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!