Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sosem voltam nőgyógyásznál,...

Sosem voltam nőgyógyásznál, most muszáj lesz! Mi ennek a menete?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Soha eletemben nem voltam meg nogyogyasznal, most viszont szuksegem van egy esemeny utani tablettara, amit ott tudnak nekem receptre felirni. Az ugyeletes nogyogyaszaton azt mondtak h ok nem irhatjak fel. Dunaharasztiban lakom, de sima kezelo orvosom sincs, senkihez sem vagyok bejelentve. Itt Dunaharasztin csak keressek egy nogyogyaszt, es hnap rendelesi idoben menjek be, es felirja nekem? Vagy hogy mukodik? Milyen iratokat kell magammal vinnem? Vagy o is el fog kuldeni, mondvan h nem az orvosom?

2016. nov. 27. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Elöször is az ügyeleten is fel kell, hogy írják, mert adott esetben kifutsz a határidöböl.


Másodszor a nögyógyásznál egyszerüen odamégy és megmondod, hoyg mire van szükséged

2016. nov. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
JA, csak még annyi, hogy valamilyen igazolvány meg TAJ kártya kell
2016. nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Személyi,tb vigyél.



Youtubon regisztrálj le nagykorúként egy freemail címen és akkor rákszűrésről videót is tudsz nézni.


Az orvos beszélgetéssel indít,miért jöttél,rákszűrésre,egyéb ok,elmondod,megkérdezheti mikor volt legelőször mensid.

Van orvos aki vizsgálat nélkül de van aki megvizsgál csak úgy ad tabletát.így leírom kb miből áll a vizsgálat



1.Szóval beszélgetéssel indít,majd szól menj a vizsgáló ágyhoz,ott alul levetkőzöl,bugyit,nadrágot leveszed,zokni marad.

2.ágyra felfekszel,lábad a lábtartókra teszed,fenékkel az ágy végébe,a lábtartókra felé lehúzidsz

3.Jön a doki,kesztyűt húz,vazelint kén a kezére,egyik ujjával a hüvekyedbd nyúl,a másik kezével a hasad nyomkodni közben

4.kushúzza az ujját a hüvelyedből és egy kacsa nevű eszközt helyez be a hüvelyedből,ezzel tudja a hüvelyt kitágítani,a kacsába behelyezni egy pálcikát amivel menetét, sejtmintát vesz a hüvelyebőlmajd.Majd kacsát,pálcikát kihúzza.

5.Öltözhetsz is fel.Legyen a bugyidba tisztasági,mert pici vérzés lehet pár napig rákszűrés után.


Nem fáj,kb 5-10 perc

2016. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!