Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vicces/"ciki" sztorik az...

Vicces/"ciki" sztorik az első/sokadik menstruációról?

Figyelt kérdés

Nekem 2 is van:

11 éves voltam és suliba voltam, mégpedig biológia órán. Pont akkor volt a felvilágosító óránk. Én nem vettem észre, hogy megjött, de a tanár igen (1. sorban ültem). És akkor a tanárnő rámnéz és azt mondja, hogy: "Épp jókor". Én meg csak néztem nagy bambán. Ő meg hozzám jött és elmondta, hogy mi van. Mondta, hogy menjek ki nyugodtan a wcre (még betétet is adott). Amikor meg visszajottem, a többiek kérdezték, hogy mi történt. A tanárnő meg szépen elmagyarázta, hogy mi volt ("...legyen nálatok mindig egy betét, mert aztán átáztok mint ....) És akkor mindenki engem (meg a nadrágomat) nézett. Hát mondhatom, nagyon örültem :D


A 2.:

Boltban voltam betétet venni, mert úgy volt, hogy 1 hét múlva megjön. Már a kasszánál voltam és akkor egy idősebb néni megszólít, hogy: "Én a te helyedben azt már most használnám" és elment. Én meg csak később kapcsoltam, hogy megjött és valószínűleg látszik is.


Veletek is történtek már hasonló "balesetek"?



#menstruáció #vicces #ciki #sztori #menstruációs sztori
2016. nov. 28. 17:28
 1/6 anonim válasza:
98%

1

10 éves voltam. Anyukák már évekkel azelőtt elkezdte a felvilágosítást, de én máshogy képzeltem a dolgokat mint ahogy valójában voltak. A fodrásznál ültünk ( családi barát) félrehívtam miközben festették a haját, de féltem elmondani, aztán elment én megint félrehívtam a wc-be . Ő elkezdett örülni, hogy én már kész nő vagyok stb. Lényeg az ,hogy amikor kimentünk a wc-ből a fodrász ott állt a folyosó végén, hogy mi mit ujjongunk a klotyóba.


2

Egy fiú akibe szerelmes voltam pont mellém ült szlovák órán. 10 perc múlva megjegyezte, hogy milyen vérszag van. Én lenéztem és láttam , hogy előbb jött meg ,mint kellett volna. A napom teljesen piros volt. A székek párna nélküli világos fa székek voltak szóval ciki lett volna felállni. De aztán órán kimentem a wcre amikor fölálltam akkor gyorsan a székre dobta a fekete szvetterem. Azt hittem sikerült megúszni úgy, hogy senki nem vette észre , de a következő szünetben odajött a szlovákos és megkérdezte jól e vagyok. Égtem rendesen.

2016. nov. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Azért azt lehet érezni, ha megjön a vérzésed. Ha már várható az időpontja, vagy rendszertelen a menstruációd, akkor mindég tegyél be hosszú napi betétet a biztonság kedvéért.
2016. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Az első vagyok. Nekem általában nagyon kevés és a hasam se fáj előtte sokszor volt , hogy nem éreztem bár feledékeny is vagyok.
2016. nov. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
98%
Nekem nincs ilyen sztorim, mivel még csak 1x jött meg, az is otthon :D
2016. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
12 éves voltam, anyummal nadrágot és cipőt mentünk venni. Már a cipőboltban éreztem, hogy folyik belőlem valami, gondoltam majd a próbafülkében megnézem moinden oké-e. Hát nem pont akkor jött meg :D. Anyum kérdezte, felpróbáltam-e már a nadrágaot? Mondtam, nem tudom mert megjött. Gyorsan átszaladtunk egy boltba, vetttünk betétet, visszamentünk és a próbafülkében beraktam...hát elég vörös lehetett a fejem az idegességtől😂😂
2016. dec. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Apu kitisztította a WC-t. Reggel jött meg, mennék a klotyóra, és apám megállít, hogy várjak egy fél órát, én meg mondom, hogy "De be kell mennem" Erre apám "Miért?" "Mert muszáj be mennem" a kezemmel mutatok lefele, aztán "Jóvan, akkor menjél" 😂😂😂
2017. jan. 2. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!