Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatos problémák terhesség...

Folyamatos problémák terhesség alatt. Volt veletek hasonló? Hasfájás. Gyulladás.

Figyelt kérdés
Azzal kezdődött hogy a 7. héten terhesség megállapítás mellett gombást is találtak. Majd a 9. héten vérzésem volt. Rohantunk orvoshoz de szerencsére nem lett belőle probléma. a 13. héten olyan görcsös panaszaim voltak hogy nem tudtam felkelni az ágyból. Azt mondták nem nőgyógyászati viszont hüvelygyulladásom van amire kaptam kúpot. El is használtam azonban a tünetek nem múltak el. Rá egy hétre megismétlődött a hasfájás akkor hasi ultrahangra küldtek de mindent rendben találtak. Nem bírtam tovább és felhívtam az orvosom holnap be kell mennem szakrendelésre mindenképpen megnézni mert alapból csak 3 hét múlva mennék. Még csak 15 hetes vagyok de állandóan orvoshoz futkozunk. Már lelkileg is nagyon megvisel.

2016. nov. 29. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet gyenge a terhességed. Nem adnak hormont a baba védelmében? Nekem is állandóan görcsölt a hasam a terhesség alatt, de én kaptam rá hormont, és görcsoldós nyugtatót is. Ki tudtam hordani 28 hétig a lányomat.
2016. nov. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt mondták a babával minden rendben van. Lehet én viselem nehezen vagy túl sokat hozok ki belőle. Két hete alig marad meg bennem valami márcsak fekszem. Napokban javult a helyzet legalább nem fogytam tovább. Mindenki gratulál meg hogy élvezzen ki ez a legszebb időszak de én ebből eddig nem érzek semmit :(
2016. nov. 29. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!