Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázástól hasmenés? Na most...

Felfázástól hasmenés? Na most mi legyen.

Figyelt kérdés
Kb 2 hete nagyon felfáztam ( véres pisi, 4 kereszt genny) először székreledésem volt. Kaptam cefzil nevű antibacit normaflor kombóval. Most harmadik napja reggelnte megy a hasam, 3x is menni kell de napközben elmúlik. Mondtam ezt az krvosnak, meg sem lepődött. Azt mondta "igen ez jó, és ez nem hasmenés csak híg széklet és tisztulsz a baciktól. Még 2 nap van az antibiotikum kúrából. Na mpst kérdem én, a húgyhólyag betegsége hogy ügg össze a belekkel? Lehet hülye vagyok. A doki szerint megszűnnek a tünetek ha beszedtem a gyógyszert. Valaki tapasztalattal ?

2016. nov. 30. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum erősen megbontja a normális bélflóra összetételét.
2016. nov. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hasmenés az antibiotikumtól lehet, nem a hólyag betegségtől.
2016. nov. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszertől van biztosan. Én alig tudtam beszedni azt a tipusu antibiotikumot, amit kaptam, olyan rosszul voltam tőle.De ugye azt nem szabad hamarabb abbahagyni, végig kellett csinálni. Annyit tehetsz még, hogy nagyon betartod, hogy mennyi órát kell várni a gyógyszer és a Normaflor között,és szigorúan diétázol pár napig, Normaflort pedig még utána is szeded egy hétig pl.
2016. dec. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A hasmenes az antibiotikumtol van,de be kell szedni.Szedhetsz hasfogot amig szeded ha nagyon zavar.Legkozelebb pedig amint felfazol vegyel be aszpirint,attol meggyogyulsz egybol es ha megy is tole a hasad,csak egyszer es nem egy egesz hetig
2017. jan. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!