Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 80 napja késik a menstruác...

Már 80 napja késik a menstruációm, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Eléggé könnyen befolyásolja nálam a stressz, de ennyit még sohasem késett.17 éves vagyok, és szűz. Ezelőtt ugyan nem napra pontosan, de mindig megjött. Ezen kívül csak egy alkalommal volt amikor késett, 50 napig, akkor is a stressz befolyásolta. Most pedig miután szakítottunk a barátommal, azóta nem jött meg, 2 és fél évig voltunk együtt, lehet, hogy a rossz hangulatom miatt késik ennyit?
2016. nov. 30. 18:27
 1/6 anonim válasza:
16%
Valszeg vemhes vagy.
2016. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
2,5 év alatt nem volt semmi szex?
2016. nov. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, mert én az elején megmondtam neki hogy 18 éves koromig nem szeretném és ezt ő is így gondolta.
2016. nov. 30. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért stressz miatt elég soknak tűnik. Inkább hormonra tippelnék. Mivel azt írod előtte mindig megjött, így gondolom már beállt valamennyire, nem arról van szó, hogy még bizonytalan.

Semmi egyéb tünet? Hízás, pattanások...

Lehet, hogy valami nem egészen stimmel a hormonháztartásoddal, elég egy kis eltérés valamelyiknél és az máris befolyásolja a menstruációt.

Orvos azért nem ártana, ha így marad, mert ezeket soha nem pár nap alatt vizsgálják ki, pláne nem gyógyítják pár nap alatt, így jobb időben belefogni, mert később ha babát szeretnél, akkor gond lesz. Na meg ha soha nem tudod mikor jön, akkor még egy nyaralást is nehéz tervezni...

2016. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Semmi sem, pattanások néha szoktak mielőtt megjön, de utána egyből el is tűnnek.
2016. nov. 30. 20:53
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Jézus isten, 2,5 évet kibírt melletted egy pasi szex nélkül? Szerencsétlen... :(
2016. dec. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!