Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csinálják az aranyeremmel?

Mit csinálják az aranyeremmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 éves vagyok és jó pár éve van aranyerem, amivel voltam orvosnál, adott rá krémet. Sebészeten is látták 2-3 éve, akkor nem volt vele probléma. Kenegettem is szépen, nem volt vele semmi baj. Aztán idén (és talán már tavaly is) valami hülye megfontolásból nem kentem egy jó ideig. Aztán persze megint elkezdett vérezni, rohantam is a dokihoz, új kenőcsöt és kúpot kaptam, azt mondta mindennap kenjem be vékonyan. A kúpot nem váltottam ki, de most szerintem vissza megyek a dokihoz, és feliratom megint. Na már most a kérdésem az, hogy szerintetek az normális, hogy szinte egyáltalán nem múlik az a kellemetlen érzés? Nekem nem szokott visszamenni, külső van vagy milyen. Persze már gondolkodtam műtéten is,mert az szerintem nem normális, hogy állandóan szenvedek vele és már wcre alig merek elmenni... Valaki ki tudna segíteni? Esetleg szenved hasonlóan mint én?

2016. dec. 1. 10:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenféle képen keresd meg vele háziorvosodat mert ezek a kenőcsök egyszeri alkalmakra van kitalálva nem 2-3 évre, szerintem van valami a háttérben úgyhogy mindenféleképpen nézz utána.
2016. dec. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!