Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha biciklizek miért ég a...

Ha biciklizek miért ég a hüvely bejáratánál?

Figyelt kérdés
Fittness terembe járok, ahol biciklizni szoktam. Azt vettem észre, hogy olyankor eleg kellemetlen érzés kap el "ott lent". Égő érzéshez hasonlíthátó. Mitől lehrt ez? Természetesen elmegyek orvoshoz, csak érdekel addig is mi lehet a baj. Köszönöm

2016. dec. 1. 11:34
 1/3 anonim válasza:
Az valószínű hogy gombák uralják a területet!
2016. dec. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem viszketni szokot
2016. dec. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak úgy ülsz a bicón, hogy elnyomod azt a részt + bevág az alsónemű meg a gatya. Tapasztalat...

Nekem sincs gombám vagy ilyenek, egyszerűen bénán bicikliztem :D


Alsónemű nem vág be? Remélem nem tangában tekersz, nőgyógyászom mondta, hogy nagyon egészségtelen úgy sportolni.


Szóval kényelmes nem szoros alsónemű és nem bevágós nadrág kell az edzésre! És ne dőlj előre túlzottan a biciklin. Ne a nemi szerven legyen a súlypontid, hanem a fenekeden.


Jó edzést.

2016. dec. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!