Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Milyen ha valaki fel van fázva? Mit érez?

2008. okt. 6. 15:02  Privát üzenet  

A válaszok
Fiúknál: gyakran pisil, és pokolian tud fájni, égető érzés, nehéz abbahagyni stb.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2008. okt. 6. 15:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Lányoknál?

# 2/8Időpont 2008. okt. 6. 15:12 Privát üzenet
Ha fel vagy fázva akkor gyakrabban érzed hogy pisilned kell,ha pisilsz akkor égető érzés jelentkezik.Fájdalom a medence környékén.Nagyjából ennyi.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2008. okt. 6. 15:15 Privát üzenet
a derekad is tud fájni + állandó pisilési inger és ha pisilned kell nem jön vagy nagyon nehezen megy. súlyosabb esetben véres is lehet a pisi. igyál sok sok folyadékot, rengeteget,teázz és keress fel egy dokit

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2008. okt. 6. 15:41 Privát üzenet
ugyanilyen érzés lehet egy húgyúti fertőzés vagy vesegyulladás esetén

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2008. okt. 6. 15:58 Privát üzenet
Nagyon tudd fájni,engem már a sírás fogot el ha wc-re kellett menni annyira csípett illetve az egész hasam,derekám fájt,nagyon kellemetlen.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2008. okt. 6. 16:26 Privát üzenet
Én még sosem voltam nagyon felfázva, de ha jelentkezik, akkor egyszerűen görcsöl vagy szúrkál a hasam, annyira hogy összegörnyednék. Fájó pisilés szerencsére nem volt.

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2008. okt. 6. 17:28 Privát üzenet

A felfázás egy bakteriális betegség valójában. Igen kevés köze van a hideghez meg a fázáshoz.

Ne hordj műszálas alsóneműt, soha ne ülj le nyilvános wcn, a segged úgy töröld hogy a gátadtól a popsid felé és ne fordítva, nagywc után mindig fürdés.

Tessék, és már el is kerülted a leggyakorabbi kiváltó okokat.

A többi válaszoló korrekt képet alkotott arról hogy milyen érzés.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2008. okt. 7. 08:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fel voltam fázva és a vizeletem genny +++es volt. Kaptam rá antibiotikumot és elmúlt a betegségem. Vissza kellett mennem a laborba és a vizeletemben találtak glukózt ++++es. Ez...
Erős hüvelyi égési érzésem van, és néha a legkisebb vizelési ingernél is muszály wcre mennem.3hete felvoltam fázva, ugyanezekkel a tünetekkel. Most ujra előjött?
A hét elején fel voltam fázva lehetséges hogy ezért késik a havim?
Miért jött meg 1 hónapba 2x? Fel vagyok fázva?
Fel vagyok fázva vagy mi lehet?
Ha fel vagyok fázva akkor bármit ihatok?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!