Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Mitől van az, hogy úgy érzem, hogy mindjárt leszakad a hasam, meg nagyon fáj?

2008. okt. 6. 16:56  Privát üzenet  

A válaszok
Mensizel? Vagy meg fog jönni? Lehet, hogy amiatt van... Nekem is mindjárt leszakad a hasam érzésem van olyankor, és nem is birok létezni :S

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2008. okt. 6. 17:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

soha nem szokott ez lenni menszi előtt, meg hó végére várom. :S

# 2/3Időpont 2008. okt. 6. 17:38 Privát üzenet
Esetleg valami gyulladás, vagy fertőzés??? El kellene menni nőgyógyászhoz!!!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2008. okt. 6. 17:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitől van az, hogy úgy érzem mindjárt leszakad a derekam annyira fáj?
Van máshol is vihar? Nálunk mindjárt leszakad az ég!?
Menstruálok, szédülök, olyan érzésem van, mintha mindjárt hánynék, leszakad a derekam, és fáj a hasam. Mit tegyek?
Mit tegyek ha nagyon fáj a hátam? Úgy érzem mindjárt leszakad.
SOS.26 hetes babás vagyok, és iszonyuan fáj a hasam alja. Igazábol nem is fáj, hanem olyan mindjárt leszakad érzés. Alig birok mozogni.2-dik terhességem, az 1-sővel ilyen nem volt. Baj lehet?
11 nap van meg a nemvart menziig, de mar 3 napja faj nagyon a mellem ugyerzem mindjart leszakad. Terhes vagyok?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!