Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » úgy volt hogy találkozom...

Cunciii kérdése:

úgy volt hogy találkozom barátommal, de ma megjött, és igy már nekem nem lenne jó, mit tehetnék hogy gyorsabban elmúljon? 5 napig szokott tartani

Figyelt kérdés
2016. dec. 5. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit sem tudsz tenni.

Miért nem tudsz így találkozni a barátoddal? Nem értem :S

2016. dec. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmit.
2016. dec. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem, ha nem tudtok (vagyis akartok) így kefélni, akkor már értelmetlen, nem jó vele lenni?
2016. dec. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

A prostik se mennek havonta egy hét szabira, ilyenkor fekete gumit használnak, vagy valami színeset, azon nem látszik (annyira), ha véres, elmúlni meg nem fog csak azért, mert neked most nem alkalmas.

Képzeld el, akkor milyen ideges lennél, ha nem jön meg!


Mondjuk akinek a felhasználó neve is cunciii, annál simám el tudom képzelni, hogy a pasija semmi mást nem lát benne, csak egy két lábon járó puncit.

Esetleg csináljátok se.ggbe, vagy szo.pd csak le, ha már önmagában a személyes találkozónak nincs értelme szex nélkül.

2016. dec. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
szűz vagyok :) de értitkek hogy kellemetlen lenne állandóan elvenni a kezét ha be akarna nyúlni bugyimba.. én meg szégyenlem megmondani hogy megjött :/
2016. dec. 5. 09:45
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

És mégis mi a ciki benne?

Mondd neki, hogy ne nyúljon be, mert véres lesz a keze :)

Komoly kapcsolat lehet, ha semmit se mersz neki elmondani. De azért azt hagyod, hogy a bugyidba nyúlkáljon. Érdekes :D

2016. dec. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs abban semmi ciki, ha megmondod, hogy megjött, sőt ebben az esetben mindenképpen meg kellene mondanod különben nem fogja érteni, hogy mi bajod van. Ha már a bugyidba nyulkálhatnak, akkor legyél annyira felnőtt, hogy megérted, hogy a menstruáció teljesen természetes dolog.
2016. dec. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

uhhh, hogy lehet ilyen neve valakinek?

cunci? :DDDDDd

2016. dec. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
minek is magyarázkodom mikor úgyis mindig lesz aki kritizál
2016. dec. 5. 10:08
 10/12 anonim ***** válasza:

1. semmitől nem fog hamarabb elmúlni, mint szokott.

2. nyugodtan megmondhatod neki, ha szégyellős vagy ne mondd ki így, hogy figyi menstruálok, hanem mondj csak ennyit, hogy most nem alkalmas. Érteni fogja, hidd el.

3. Vagy most ne nála legyetek, csináljatok valami programot, menjetek el moziba, sétálni.

2016. dec. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!