Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miután végig szedtem a gyógysz...

Miután végig szedtem a gyógyszert (10 napig kell szednem), ha közvetlenül utána megyek el nőgyógyászhoz, akkor meg tud bizonyosodni a betegség elmúlásáról, vagy a kezelés sikertelenségéről, vagy egy hónapot mindenképp várni kell? chlamydia

Figyelt kérdés
A volt barátommal 10 napja szakítottunk,ma volt az orvosnál és kiderült,hogy chlamydiája van.Írtak fel gyógyszert(doxycylin) mind a kettőnknek,napi 2x1-et kell be vennem. Azt mondta neki az orvos egy hónap múlva menjen vissza(Nemibeteg gondozó),hogy megbizonyosodjanak arról,hogy teljesen meggyógyult-e.Szexelni csak gumival lehet,amíg nem bizonyosodnak meg a betegség elmúlásáról.Orális/anális szex nem lehet. Gondolom rám is ugyan ezek vonatkoznak. Az a kérdésem,hogy ha miután végig szedtem a gyógyszert(10 napig kell szednem),ha közvetlenül utána megyek el nőgyógyászhoz,akkor is meg tud e bizonyosodni a betegség elmúlásáról,vagy a kezelés sikertelenségéről? Mert egy hónap múlva nem tudok vissza menni az orvoshoz,nem leszek itthon,és ahova megyek ott sem tudok el menni,mert van egy másik párom,akivel előtte is együtt éltem,és most kibékültünk,újra vele szeretnék lenni,és nem szeretném neki el mondani,főleg nem megfertőzni.Egyébként akinek volt már klamídiája,egyből elmúlt,vagy ez egy makacs betegség???

2016. dec. 5. 13:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Artani nem art, ha elmesz es ezt elmeseled
2016. dec. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!