Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Problémás terhességhez keresek...

Problémás terhességhez keresek szülész-nőgyógyászt Pécsett, kit ajánlanál?

Figyelt kérdés
Szívproblémáim vannak, amit egy gyógyszer szépen karban tart, viszont anélkül erős problémáim vannak, fulladok, felszalad a pulzusom egészen kis megerőltetésekre, leesik a vérnyomásom felállva, ... A kardiológusom azt mondta, 1-2 év múlva lehetséges lenne megpróbálni abbahagyni a gyógyszert, hogy lássuk, hogyan reagál a szervezetem, ekkor próbálkozhatnék meg teherbe esni, mert a gyógyszer mellett szigorúan tilos (magzatkárosító). A terhesség "megoldható", többel konzultáltam már erről, de minden orvos húzza rá a száját (azt mondják, hogy alaposan gondoljam végig, sok a kockázat, ...), tudják, hogy nem lesz egyszerű, de kimondani egyik sem mondta, hogy ne vágjak bele. A jelenlegi nőgyógyászom nem foglalkozik már szülések leveztésével és elég idős is. Keresnék egy olyan orvost, akivel komolyan tudnék beszélni a problémámról, az aggodalmaimról és arról, hogy szerinte milyen esélyeim vannak, aki végig tudná kísérni az egészet, foglalkozna velem, amikor rosszul vagyok, komolyan venné, ha aggódok. Olyan embert keresek, akinek van magánrendelése, mert valószínűleg több gondom lesz, mint amit TB-sen ellátnának. Köszönöm mindenkinek, aki segít orvost találni!

2016. dec. 7. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Facebook-on sok szüléssel foglalkozó csoport van, ahol sokan tényleg tapasztaltak és nagyon szívesen segítenek.

Egy ilyen barátságos csoport a Természetes szülés ( [link] ), ahol nagyon sok támogató anyagot megosztanak, hogy milyen "csodák" vannak, ami az orvosok szerint lehetetlen volt, de mégis megtörtént. Követi a legújabb orvostudományi eredményeket és a közösség is segítőkész. De sok egyéb is van, keress rá, ha van face felhasználóneved.

2017. febr. 11. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!