Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet gyengébb a menstru...

Mitől lehet gyengébb a menstruációm? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Áprilisban lesz 2 éve hogy szedem a fogamzásgátló tablettát, igaziból mikor elkezdtem szedni, már akkor is csökkent a mennyiség, hiszen előtte nagyon erős menstruációm volt. Viszont most egy két hónapja feltűnt, hogy kevesebb a vérzés. A gyógyszert mindig pontosan szedtem, semmiféle betegségem nem volt, valamint ezekben a barátommal pont hogy a barátommal is kevesebbet voltam együtt. Ezek miatt nem a terhesség az elsődleges gondolatom A kevesebb vérzés alatt pedig azt kell érteni, hogy normálisan 4-5 napig tart a vérzésem, először barnázás, aztán vér és az utolsó napon megint barnázás. Csak egy napra elég akár 1-2 betét is. Előtte sem kellett annyival több. Ti lányok, akik fogamzásgátlót szedtek volt már nektek is ilen? (plusz az egyetemen stresszes napjaim vannak, és elég keméby diétát is folytatok, nem tudom ennek mennyi köze lehet hozzá.)

2016. dec. 9. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, a stressz, a diéta, és a fogamzásgátló is okozhatja.
2016. dec. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!