Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS kiivörösödött szeméremajka...

SOS kiivörösödött szeméremajkak és hüvely környék, viszkető, égő érzés, állandó folyás? Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Tavaly augusztusban kezdődött, még januárban voltam nőgyógyásznál,aki vett kenetet és elküldte laborvizsgálatra, azt mondta, semmilyen fertőzésem sincs, és konkrétan nagy sietve kilökdösött az ajtón, anélkül, hogy bármit is kérdezhettem volna, a kenetvételnél is jóformán rám sem nézett csak felnyomta azt a pálcát, de bármit is mond, szerintem ez nem normális, és azóta sem múlt el, próbáltam a Cannesten hüvelygomba elleni kúpot+krémet, de nem hatott, egyre jobban kezdek kétségbe esni, mit csináljak?

2016. dec. 11. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj másik orvoshoz, mert ez biztosan nem normális. :/ Én is valami fertőzésre tippelek.

20L

2016. dec. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
Nme biztos,hogy fertőzés! Lehet allergia.Ne nőgyógyészhoz menj,hanem a bőrgyógyászatra!
2016. dec. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem bakteriális fertőzés esetén szokott ilyen lenni. Válassz másik dokit, nem normális ahogy az előző viselkedett.
2016. dec. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!