Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikum közben hüvelyflór...

Antibiotikum közben hüvelyflóra erősítése hogyan?

Figyelt kérdés
Csúnya mandulagyulladásom nem akart elmúlni antibiotikum nélkül, így az orvosom felírta a Cefzil 250 mg filmtablettát. Nem szeretném ha kijönne tőle a hüvelygombám, ezért kérdem, van-e valakinek tapasztalata a kefíres-teafaolajos tamponnal kapcsolatban? Sok jót hallottam róla amellett még nem kell érte sok ezret fizetni. Bunkó, lenéző emberek kérem ne írjanak feleslegesen ha nem tudnak segíteni. A teafaolaj a gombát szorítaná vissza, a kefírben pedig találhatók olyan bacik amik a hüvelyben is megtalálhatók, és savas a kémhatása. Érdemes lenne kipróbálnom? eddig minden ilyen helyzetben valamilyen gombaölő kúpot használtam amik ugye drágák nagyon, és protexyn gynophilust utána, de az is drága, esetleg tudtok valamit rá ami árban még elfogadható?

2016. dec. 12. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:

A Gynophilusnál jobbat nem találsz.


És ne, ne dugj a vaginádba teafaolajat meg joghurtot! maradj annál, ami használ és oda is való.

2016. dec. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ha csak a gynophilust használom akkor attól még kijöhet a gomba nem, lehet hogy nem sikerül visszaszorítani?
2016. dec. 12. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor menj át a hídon, ha odaértél! Gombaölőt majd akkor, ha kell. Addig erősítsd a hüvelyflórádat a Gynophilussal.


Ha pedig MAJD kell a cucc, akkor Canesten combi Uno.

2016. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
okés, köszönöm. még ma meg lesz véve, mert ma kezdem el este az antibigyót, reménykedem hátha nem jön ki
2016. dec. 12. 18:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Remélem, nem lesz gond! Gyors gyógyulást kívánok!
2016. dec. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, és a jó kívánságot!
2016. dec. 12. 20:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyászom élőflórás natúrjoghurtos vizes irrigálást ajánlott. Amúgy ha nem vagy allergiás a jódra Betadine-os hüvelykúp segít fertőtleníteni.
2016. dec. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Probaltam mar a betadinos huvelykupot de rettenetesen kiszaritott,allergias vagyok ra szerintem. Viszkettem...kivul verzett mert ugy kicserepesedett a nemi szervem. Hasznalom a p. Gynophilust most... remelem nem jon ki a gomba
2016. dec. 17. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!