Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészekciszta felszívódásán...

Petefészekciszta felszívódásának van jele?

Figyelt kérdés
Kicsit piros a wc papír vagy olyan rózsaszínes, lehet kidurrant a ciszta és így távozik? Pár napja erős folyásom is volt. Segítsetek!!!!!!!!!!!!!!

2016. dec. 13. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a felszívódásnak nem volt jele, csak nem szúrt többé. Viszont ha kidurran az fájdalmas is! Ciklus hanyadik napján vagy? Lehet egy spontán peteérés tünete is.
2016. dec. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont most volt peteérésem. Én nem éreztem a cisztát, nem görcsölt a hasam. Uh-n vették észre. Használok canesten krémet a folyásom miatt, ami már elmúlt, most olyan rózsaszínes a bugyim kicsit.
2016. dec. 13. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Ultrahangon látszik, ha eltűnik. Ezek általában eltűnnek peteérés környékén.
2016. dec. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyentájt el szoktak tűnni, azért kérdeztem, sokszor tünetmentes, nekem csak a szúrás volt ami a felszívódás után megszűnt (tele volt mindkét petefészek nálam). Viszont a krém is okozhat ilyet mert megsérül a nyálkahártya stb.

Vér akkor jönne a cisztától ha kidurran, ha nem fáj, akkor az más okból pl peteérésből adódik.

2016. dec. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Remélem csak a krémtől van ez. Ma már abba is hagyom az biztos. Köszönöm a segítséget.
2016. dec. 14. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!