Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellnövekedés a fogamzásgátló...

Mellnövekedés a fogamzásgátló miatt? Orvos szerint ez normális.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A problémám a következő: 2,5 éve szedek fogamzásgátlót, alapvetően bevált, mert maga a vérzés mindig sokat kivett belőlem anno (7 nap, erősebb vérzés, előtte 7 nap permenstruációs szindróma).


Viszont a mellem 1,5 kosármérettel nagyobb lett, úgy hogy ugyan úgy 50 kg vagyok (163 cm). Tehát hízásra sem lehet fogni. Eddigi C méretről már D-re nőttem, de volt aki E-re saccolta (boltban). Mindig ugyanott veszem a melltartókat, tehát biztos, hogy változott a méretem + a korábbiakat "kinőttem".


Nőgyógyászom (magánrendelés) azt mondta, hogy ez még belefér.

Nekem viszont kezd kellemetlen lenni, hogy növöget, feszül, hol áll meg a folyamat?


Járt valaki még így, vagy csak én vagyok ilyen nagyon szerencsés?


Köszi a válaszokat!



2016. dec. 13. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nőtt tőle, ráadásul nem is egyforma méretű a két mellem, de ez így volt a tabletta előtt is. Addig nő, amíg szeded, egyszerű. Nekem abbamaradt a tabletta után.
2016. dec. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát köszi, nem tudom mi éri meg jobban, két hét rosszul lét vagy ez a probléma...
2016. dec. 13. 16:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Hüvelygyűrű, pesszárium esetleg?
2016. dec. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, bár nálam elsődlegesen a vérzés erőssége miatt írta fel az orvos, de ha megyek hozzá 2 hónap múlva esedékes akkor megérdeklődöm milyen alternatívák vannak.
2016. dec. 13. 18:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Abbahagyás után a vérzésed is módosulhat, ahogy nekem is, rövidebb lett és kevesebb. De ez kb. csak egy évig tartott, most olyan, mint régen. Biopatikában érdeklődj, hogy a tünetegyüttesre van-e tea, homeo készítmény.
2016. dec. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tablettától nekem is nőtt, feszülgetett, egy kosárméretet nőtt fél év alatt... Utána lett egy másik mellékhatásom (hála) és lecserélte hüvelygyűrűre, most olyan (1éve már mióta használom) mint a tabletta előtt!
2016. dec. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!