Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jobb bordaívem alatt fáj. Mi...

Jobb bordaívem alatt fáj. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A jobb bordaívem alatt fájdalmat érzek. Máj-hasnyálmirigy-epegyulladás a tünetek miatt nem lehet szerintem, mert se lázam, se egyéb tünetem nincs. A fájdalom van, hogy nem itt érződik, hanem a mellem alján, van hogy a jobb oldalamban mellmagasságban. Fájdalomcsillapítóval ha bekenem nem tudom az használ e, vagy magától múlik el, mert van hogy egész nap nem fáj, este meg egy pár percig eléggé. Aztán csökken, esetleg elmúlik. Rettentő kellemetlen, nem tudom mitől lehet. Kb. 2 hónapja érzem, néha erősebb, néha napokig gyenge, de előjön. Valaki tapasztalt már hasonlót?

2016. dec. 13. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Epekő ??
2016. dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én tapasztaltam/ tapasztalok jelenleg is hasonlót. Ma voltam ultrahangos vizsgálaton, semmit nem talált a nő, pedig most is majd belegebedek abba hogy az egész jobb oldalamat "húzza" a fájdalom.

Vérképem is rendben.

Nekem diétát ajánlottak, vagy hogy próbáljam meg kerülni bizonyos ételek fogyasztását, hátha arra vagyok allergiás, intoleráns. Azt mondta nem akar elküldeni se CT-re, se gasztroenterológiára, mert többet ártana vele, mint használna. Nem lehet tudni mi ez. Ha nem múlik, és valami kezdete, lehet hogy később fog kialakulni, de nekem már fél éve fáj és nem múlik. Persze lehet, hogy az egész csak pszichés, de kétségbeejtő, hogy nincsen semmi kézzelfogható magyarázat, amivel meg tudná nyugtatni magát az ember.

2017. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma megyek tüdővizsgálatra, beutalt a háziorvos. Igazából egy nagy megfázás utan jött ez nekem elő, azt mondja lehet valami ketapadás van. Na ma mindenesetre ellátogatok a vizsgálatra és leírom majd mi volt, hátha választ kapok és segítek majd ezzel másoknak is :(
2017. jan. 5. 09:32
 4/4 A kérdező kommentje:
:) *
2017. jan. 5. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!