Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normalis ha nem erzek semmi...

Normalis ha nem erzek semmi kulonosebbet,5hetes terhesen?

Figyelt kérdés

A mellem feszulesen es sotetedesen kivul tul sok mindent nem erzek,ez normalis?

5.hetben vagyok, abszolut jol erzem magam,csak neha falasi rohamok tornem ram..a masik kerdesem lenne ami nagyon foglalkoztat,hogy remelem lesz a babanak szivhangja,legtobb kismamanak remelem lesz! Koszi ha megirjatok tapasztalatokat,velemenyeteket!:)


2016. dec. 13. 20:54
 1/7 anonim válasza:

5 hetesen még nekem sem volt ezeken kívül mint neked semmi bajom hála istennek, azóta 9 hetes vagyok és egyszerűen minden bajom van. Undorodom sok kajától amit alapból meg imádok, a derekam nagyon fáj, a fejem is szokott, és aludhatok akármennyit mindig alszok el. A gyomrom is sűrűn fáj meg az alhasam is már. Ja és még rengeteget pisilek. Bocsi a hülye fogalmazásért, de mindig jutott eszembe valamilyen "minden napi" tünetem.:P UH-n múlt héten hétfőn voltam azaz 8 hetesen és normális szívhangja volt a babának. Boldog babavárást!:)

9 hkm

2016. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez szuper! Szivbol gratulalok! En januar 3.an megyek az elso uh ra! Remelem minden rendben lesz es lesz szivhang is!:))
2016. dec. 14. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:
5 hetesen nekem sem volt semmi bajom egyik terhessegemnel sem. Kb masfel hettel kesobb kezdodott az allando rosszullet, hanyas, undor...
2016. dec. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazabol csak keresem a jeleket,hogy tudjam minden rendben ott bent:)
2016. dec. 15. 13:52
 5/7 anonim válasza:
Hidd el, ha majd előjönnek a jelek maguktól visszagondolva nem is igazán "keresnéd" a jeleket. Ugyanígy vagyok. Remélem minden oké lesz veled.:) Első voltam.
2016. dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:D elhiszem:D biztos visszasirom ezt az idoszakot majd:))
2016. dec. 18. 19:13
 7/7 anonim válasza:
Igen visszafogod túlságosan is! :D /első/
2016. dec. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!