Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonális probléma?!

Hormonális probléma?!

Figyelt kérdés
Szőrösödés nőknél, kéz, arc, has része. Van valakinek hasonló baja és gyógyszeres kezeléssel lehet fokozni a szőr növekedést, vagy örökre nőni fog? 20/L

2016. dec. 15. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem most az a bajod, hogy nő vagy hogy nem nő? Mit akarsz fokozni?

Mindenkinek van szőre kb midenütt, max csak nagyon halvány és kevés. Ha extrém sötét és sok a szőrzeted ezeken a helyeken lehet a szervezeted nem termel elég ösztrogént, azt érdemes kivizsgáltatni. De amúgy a szőrünk életünk végéig nő, csak idővel gyengülhet.

2016. dec. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sok van belőle, az. Tudom, hogy nőni fog, stb. engem az érdekel, ha szedek rá gyógyszert akkor nem e fog ugyan olyan csúnyán látszódni?
2016. dec. 15. 11:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van most, pattanásokkal,mitesszerekkel kiegészítve. Nem rég szült barátnőm javasolta, hogy szedjek d-vitamint, mivel bizonyos szinten hormonként viselkedik a szervezetben (ő is ezt használta, orvosi utasításra, nyilván más gyógyszerekkel is kiegészítve). De megyek majd hormonszint beállításra is, így ilyen esetben javaslom beszélj te is egy jó és megbízható nőgyógyásszal.
2016. dec. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. dec. 15. 15:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Endokrinológust keress! Nőgyógyász csak fogamzásgátlót ad kb... Nekem is az volt és ez nem segített pedig Diane-t szedtem ami a legerősebb erre és mivel csak "mellékhatása" nem garantált... Nekem se a pattikon, se a szőrön, se semmin nem segített csak fogamzásgátló volt. Endokrinológus viszont kiderítette az inzulingondot és a pajzsmirigy gondot és amióta kezel látványos az eredmény!
2016. dec. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam endokrinológusnál és pajzsmirigy alul működésem van, amire gyógyszert szedek.
2016. dec. 15. 22:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ez a szornovekedes elindult nalad, akkor annak mennyisege nem fog csokkenni. Vannak eleve szorosedesre hajlamosabb nők.

Unokatestverem is hasonlo problemaval kuzd, o az arcat is lezereztette mar tobbszor is, hogy eltuntesse a szort. Nem tudom mennyire eredmenyesek ezek a kezelesek, o mar 30-on felul van es ha megpusziljuk egymast, sokszor erzem, hogy szur az arca.

2017. jan. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!