Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb. Mikorra várható hogy...

Kb. Mikorra várható hogy megjön az első menstruációm?

Figyelt kérdés
Már nyár óta van fehèrfolyásom

2016. dec. 15. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
A karácsonyfa alatt ott lesz!
2016. dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Honnan a zsákból tudjuk?
2016. dec. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Körülbelül 10-11 éves korodtól.
2016. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
12 èves vagyok
2016. dec. 15. 20:56
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Ezzel semmi gond nincs hidd el, majd megjön amikor kell. Én is körülbelül akörül kezdtem el mensturálni, nem vagy elkésve. Először nem fog "tiszta" piros vér folyni, hanem a fehérfolyásod barnás színű lesz. Még bőven van időd hogy megjöjjön az első. :)
2016. dec. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Mostantól bármikor olyan 15 éves korodig.

Ne aggódj!Ne maradsz le semmi jóról, útálni fogod.

Persze tudom, hozzátartozik a nővé váláshoz, hogy később gyereket szülhess,de a természet kicseszése, hogy így oldotta meg.

2016. dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

2018 május 24 16:53.


Az általad megadott életkor valamint biológia fejlettség parciális leképezéséből determináltam a fent említett időpontot.

2016. dec. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nekem is 15 évesen jött meg. 2016-ba jött meg az első. Majd megjön mikor megakar nem kell aggódni. De 12 évesen mit akarsz az ilyen oldalakon? Anyukád ?? kérdezd meg tőle,vagy mamadat vagy noveredet vagy valami kozelni női rokonodat...
2017. febr. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt senki sem tudhatja. Fehér folyástól számítva valakinek csak 1-2 hónap, és meg is jön, valakinek 1-2 év. Ezt nem lehet megmondani semmiből. Hiába leírjuk húszan is a személyes tapasztalatainkat, abból se lehet következtetni, hogy neked mikor lesz. Attól is függhet, hogy a tested mennyire kezdett el változni, pl szőrösödés, vagy a cicid növekedése. De ez se jelent igazából sokat. Volt olyan osztálytársam, akinek 12 éves korára már elég fejlett cicijei voltak, és mégis csak 14 évesen jött meg, nekem meg még szinte fejlődésnek se indult a cicim, de a mensim megjött. És olyan ismerősöm is van, akinek 16 évesen jött meg.

Mindenesetre mindig legyen nálad a táskádban betét, hogy ne érjen váratlanul!

2017. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mennyi tapló majom van itt ..... egy 12 éves läny kérdezett egy olyan kérdést amit esetleg fél megkérdezni,vagy nincs akitôl megkérdezze,vagy nincs nôvel olyan kapcsolatban alitôl ilyeneket kérdezhetne.

Ti meg itt lefikàzzàtok?

Hät felhàborító komolyan!!!!!

Nekem 14 éves koromban jött meg,annyira fàjt a hasam elôtte hogy kórhàzba kerültem vakbélgyanûval ....

Legyen nàlad mindig betét hogy ne érjen vàratlanul!


Ha még lenne kérdéded szívesen vàlaszolok.


N24

2017. ápr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!