Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet tenni az állandó...

Mit lehet tenni az állandó folyással?

Figyelt kérdés

Sárgás folyásom van már évek óta. Több nőgyógyásznál is voltam már, mindenféle kúpot, kenőcsöt írtak már fel, de újra és újra visszatér a probléma a következő menstruáció alkalmával, pedig egy ilyen kezelés alkalmával lecserélem az összes bugyimat, törölközőimet is és már tampont se használok.


Valakinek volt hasonló? :( Mit lehetne tenni? Már a sokadik orvosnál voltam és nagyon tönkreteszi a magánéletemet is :(



2016. dec. 16. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

A folyás a női lettél jár. Konkrétan mi a baj? Valami betegséged van, és amiatt van sok, ami számodra zavaró, vagy csak simán zavar? Mert a fölös természetes, a legtöbb nőnek minden nap van, és a ciklus során változik a mennyisége és az állaga.

20L

2016. dec. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is sok a folyásom, de semmilyen betegségem nincs. Kinek több kinek kevesebb. Én nagyon sok tisztasági betétet hordok magamnál, és sokszor cserélgetem. Mást nem tudok nagyon tenni.
2016. dec. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nekem sárgás van, és az problémára utal. Ez nem természetes.. Ha nektek is sárgás vagy büdös a folyásotok, Nektek is kéne kezelni, mert gyulladással jár és komoly komplikációi is lehetnek.
2016. dec. 16. 18:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel a testnedvek általában nem rózsaillatúak, természetes, hogy furcsa szaga van. De ez nem feltétlenül betegség. Van egy jellegzetes szaga. A fehérfolyás pedig bugyira száradva általában sárgás. De ha mégse tartod normálisnak, menj el nőgyógyászhoz.

20N

2016. dec. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!