Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csípő érzés Canesten kombi...

Csípő érzés Canesten kombi Uno után?

Figyelt kérdés
A vizsgaidőszak miatt kijött egy kisebb gombám múlt hét szombaton, erre elég volt a canestenes kenegetés úgy elmúlt.(utoljára 3 éve érettségi alatt volt) Múlt hét szombat óta kenegetem illetve kedden használtam Canesten kombi unot illetve Canesfresht is vettem a gyógyszerés ajánlására. Napi 3x kenem magam és most azt érzem.mintha kissé csípne is. Viszketés, pirosodás már elmúlt, szerdán. Mit tegyek, azon kívül hogy hétfőn felkeresem a dokit?!
2016. dec. 16. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, hogy nem gombás fertőzésed van, mert az ennyi kenegetéstől és a kúptól már elmúlt volna.

Ha rögtön a kenegetés után jelentkezik a csípő érzés akkor inkább ne kenegesd, mert lehet, hogy irritálja a nyálkahártyát.

Egyébként pedig ahogy te is írtad: hétfőn doki.

2016. dec. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!