Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj, ha menstruációkor nem...

Baj, ha menstruációkor nem fáj a hasam?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye kérdés, de tényleg nem tudom... Sokszor hallom a barátnőimtől, hogy mennyire rosszul vannak menstruációkor, mennyire fáj nekik, meg ilyenek, én pedig nem érzek semmit... Ez baj?

14/L



2016. dec. 21. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Dehogy baj, örülj neki, nem fáj mindenkinek, de később változhat a menzeszed és lehet, hogy neked is lesznek tüneteid.
2016. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte nekem sem fájt. Osztálytársaim mentek magukat összehányni a fájdalomtól, elájultak meg minden én meg csak meg sem éreztem. Aztán eltelt 5 év és mozdulni nem birtam az első 2 nap. Szóval csak örülj neki amíg lehet.
2016. dec. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvezd ki, nekem is igy volt ennyi idosen. Egyebkent az sosem baj, ha NEM faj valami :)
2016. dec. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogy baj. Nekem közel 30 éve nem fáj és semmi más bajom nincs. Korábban még picit morc voltam előtte nap és eléggé fel voltam dobva első nap (jó üzletnek tartottam ezt a kombót :D), néha az étvágyam is kisebb volt az elején egy hangyányit, de most már a világon semmi nincs. Fájdalom sosem volt. Szerencsésnek tartom magam, bár szerintem ez lenne a normális egy természetes biológiai dolognál, max. enyhe kényelmetlenség, mégiscsak nyálkahártya szakad le.
2016. dec. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első évben mikor megjött akkor nekem sem fájt, de így 2 év elteltével már fáj az első egy-két nap

Orulj, hogy nem faj! Ne sietsd el a bizakodast!

2016. dec. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!