Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudom eltolni a menstru...

Hogyan tudom eltolni a menstruaciomat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A menstruaciom altalaban napkozben jon meg. Ez engem nagyon zavar ugyanis iskolaban eleg idegesito na meg kellemetlen is amikor eppen oran kell kifutnom. Gyogyszert szedek es szeretnem eltolni. Nem napokkal csak par oraval.. Inkabb estere szeretnem. Hogyan tudnam ezt megoldani?

2016. dec. 22. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár órával nem tudod eltolni. Amúgy nem értem, ha gyógyszert szedsz valószínűleg beállt és tudod, hogy a szünet hányadik napján jön meg. Na most vegyük az én példámat, nekem szerdán szokott lenni az utolsó szem ehhez képest szombaton szokott megjönni, na most akkor szombat reggel beteszek egy betétet és semmi gond nincs, ha napközbe bármikor megjön, nem kell a mosdóba rohangálni.
2016. dec. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen beallt. Eddig mindig este jott meg es ezert volt jo. De mostmar masodik alkalommal delelott jon meg.
2016. dec. 22. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Pár órával nem tudod eltolni gyógyszerrel sem. Én 2 éve szedek fogamzásgátlót. Szerdán veszem be az utolsó szem gyógyszert, és általában vagy vasárnap este vagy hétfőn reggel jön meg a megvonásos vérzés. Ez ellen nem tudsz mit csinálni. Én már vasárnap dél körül be szoktam tenni egy betétet, és ha nem jön meg vasárnap, akkor hétfőn is beteszek egyet. Nem tudom, mi olyan bonyolult ebben.

Aznap reggel, amikor tudod, hogy még fog jönni, tegyél be egy betétet. Így amikor megjön, sehova nem kell szaladgálni, majd a szünetben ránézel, hátha cserélni kell (vagy hogy egy tampont feltegyél).

20N

2016. dec. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Anno nekem egyetemista koromban (gyógyszert szedve) mindig szerdán, az analízis előadás utolsó harmadában jött meg.

A második után már betéttel és tamponnal (a kettő kombinációjával) vártam...

Órákkal nem igazán lehet eltolni, de lehet rá készülni.

2017. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!