Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba kezelés keretében...

Hüvelygomba kezelés keretében Klion D 100 hüveltablettát és Vitagyn-Ct kaptam. Normális a lent említett tünet?

Figyelt kérdés
Felhelyeztem a 10 db Klion D hüvelytablettát, először egymás után hetet és miután elmúlt a menstruációm a maradék három tablettát is. Az utolsó tablettáig úgy éreztem javult a helyzet, de az utolsó felhelyezése után nagyon viszketett az altestem. Ez másnap estére elmúlt és elkezdtem a VitaGyn C-t. Ha feldugom az ujjam (nem tudom szebben megfogalmazni) még mindig nem átlátszó a hüvelyváladék és kissé darabos is. Ez lehet a Vitagyn C hüvelytablettától? Illetve ezt a viszketést sem tudom hová tenni, mert még most is néha viszket egy kissé, a kettő együtt pedig kezdi azt a gyanút kelteni bennem, hogy mégsem múlt el teljesen a gomba. Szerintetek? (A Vitagyn C befejezése után újra elmegyek nőgyógyászhoz, csak már nagyon szeretném tudni, hogy mennyire kell elkeserednem)

2016. dec. 23. 04:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ne keseredj el,de gyakran van olyan,hogy egy "egyszerű" hüvelykúp kúra nem oldja meg rögtön a bajt. Ha van szexpartnered,akkor pedig őt is kezelni kell!
2016. dec. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!