Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 honapja csaszaroztak....

5 honapja csaszaroztak. Kisebb, nagyobb szunetekkel, meg mindig verzek. Mitol lehet?

Figyelt kérdés

5 honapos a fiam.

A gyermekagyi verzes 2 hetig tartott.

Ezutan a legelso menstruaciom a baba 7 hetes koraban jott meg,teljesen normal menzesz volt.

Ezt koveto honapban,kb ket hettel kesobb,de megjott a menzeszem,nagyon erosen,de nem gorcsoltem. 4 hetig vereztem igy.

Ezutan par nap szunet volt,majd megint vereztem.

Eltelt kb egy verzesmentes het,es most e honapban megjott 13.-an a menzeszem (Ezt megtudtam kulonboztetni a masik verzestol). Ez a masik verzes ami epp nem menzesz,elenkpiros szinu,friss ver,volt,hogy darabos volt,olyat is lattam benne pl meg ma is (Bocsi a hasonlatert) mint a cernametelt teszta szarazon,csak nagyon aprora tordelve,csak ez piros vagy szinte fekete szinu.

Arra gondoltam,hogy esetleg a belso varratok potyognak ki a csaszar miatt?

A verzesen kivul semmi mas tunetem nincs.

Volt valakinek hasonlo?

Csak januar 9.-re kaptam idopontot vizsgalatra :(


2016. dec. 23. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:

A belső varratok felszívódnak és nem potyognak ki. Egyébként sem befelé varrták őket, hanem sorrendbe kifelé, tehát a csomók arra állnak, nem is tudnak a méhed felé kiesni.

A rendszertelen vérzés szülés után nem meglepő jelenség. 9 hónapig készült fel a szervezeted a szülésre és ez alatt a 9 hónap alatt fokozatosan változott meg a tested, így nem is fog tudni sokkal gyorsabban visszaállni a normális, alapállapotra.

Menj el január 9.-én a dokihoz, de addig ne aggódj :)

Boldog Karácsonyt!

2016. dec. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Belülről is potyoghat a varrat. Legalábbis nekem régen volt a császár, de emlékszem rá. Olyan kis csomó volt rajta, és kis vékony szálak voltak. Gondolom ésszerű lenne elmenned dokihoz, és feltenni a kérdéseidet neki. A belső varratok amivel a méhed varrták, azok jöhetnek ki alul.
2016. dec. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!