Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késhet emiatt a menstruációm?

Késhet emiatt a menstruációm?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy rossz helyre raktam ki, szóval akkor előre is bocsi.

Szóval...

Már 18.-án meg kellett volna jönnie, de nekem alapból olyan, hogy mindig késik pár napot a menses. Viszont most beteg lettem (hányás meg hasmenés). Késhet vajon emiatt? Mert valahol olvastam, hogy a betegségek miatt is késhet pár napot. A barátommal nem rég "pettingeltünk" legalábbis úgy, hogy egymáson feküdtünk és úgy csináltuk (mindkettőnk farmerben volt, szóval nem hiszem, hogy terhesség gyanús lennék).

Csak így is már kezdek parázni, hogy mi van ha mégis...?!


Kérlek ne trollkodjátok el!



2016. dec. 23. 11:11
 1/10 anonim válasza:

Ha ruhában voltatok, nem hiszem hogy terhes lennél. Semmi esélyét nem látom rá.

Inkább a betegség, vagy ha szedtél gyógyszert akkor az miatt. Ha pedig fiatal vagy még, lehet most szimplán kimaradt ez a hónap. Nekem is volt ilyen.

2016. dec. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tripili válasza:
100%
Te hogy lehetsz ilyen hulye!!??? Ha meztelenre se vetkoztetek hogy lennel terhes? De ha nem hiszel nekem vegyel egy terhessegi tesztet de meseld el a gyogyszertarban a sztorit vagy rohognek vagy sirnak azon hogy lehetsz ilyen hulye.
2016. dec. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem......ennyi értelemmel a fejedben hogy szedtél össze egy barátod? Petting? Ez a tevékenység még nem neked való, egy buta kis pi.csa vagy..
2016. dec. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 Légyszíves olvasd már végig és értelmezd. Tudom, hogy nem lehetek az, akkor is ott van bennem ez a gondolat.
2016. dec. 23. 11:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2016. dec. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Most így karácsony tájékán igazán elgondolkodhatnál kicsit...Jézus hogy született? Csodák márpedig vannak:D Szóval igen, lehetsz terhes:)
2016. dec. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Nem vagy terhes, csak az idegesség miatt fordult meg a fejedben. Van akinek betegség alatt késik pl ha felfáznak. De azzal hogy elkezdesz idegeskedné és parázni csak jobban tolódhat a menses. Meleg vizes palackot tegyél a hasad alá és az segít leválasztani a falról a vért. (Segít abban hogy vérezz, de lehet jobban fogsz vérezni mint általában)
2016. dec. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Huhh...megint egy "terhesség"para. A menstruáció egy nagyon érzékeny dolog, rengeteg minden befolyásolja. Az időjárás, a stressz, a betegség, a petting, vagy azt se tudod micsoda.


Nekem is volt nemrég egy hasonló terhességparám, annyival reálisabb hogy szexeltem a kérdéses időszakban, és ugyan védekeztünk, megeshetett volna hogy a gumi kiszakadt. Több mint két hetet késett.


Az oka valószínűleg az volt hogy a szex mellett beleesett a ciklusomba három külföldi út, egy egyetemi felvételi, pár elég fontos dolgozat és egy érzelmileg nagyon megterhelő időszak.


Biztos nem vagy terhes, szépen nyugodj le, amint abbahagyod a pánikot meg fog jönni. 18L

2016. dec. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A betegség miatt késik, meg írod amúgy is szokott késni. Ne képzelj bele nem valós dolgokat a helyzetbe!
2016. dec. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Terhes lehetsz! :D
2016. dec. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!