Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intimmosakodas eseten lehet...

Intimmosakodas eseten lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Van baratom es szoba jott az oral szex. Tiszta es apolt szeretnek lenni. Sok rosszat hallottam az intim lemosokrol. A huvelyem nem szeretnem "kiobliteni" viszont a kisajkak/nagyajkak/csiklo teruletet igen,azt szabad?
2016. dec. 24. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak vigyázz nézd meg az intimmoso összetevőit mert ha van benne dihidrogèn monoxid akkor attól még lehet bajod is ...
2016. dec. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az előttem szólónak abszolút igaza van, a dihidrogén monoxid a legdurvábbat műveli az érzékeny bőrfelülettel ha hozzáér, légy óvatos!
2016. dec. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

házi pálesz! csíp csíp , de a legjobb esköszöm :) [KI NE PRÓBÁLD!!! ] NE! TÉNYLEG NE!!


Csak fürödj meg :) engem izgatna a lány illata :3

2016. dec. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Édes istenem... Azért legalább suliban figyelhettél volna. NINCS SZÜKSÉG intim mosakodóra. A nemiszerved öntisztuló, ne bolygasd! Igen, lehet bajod például fertőzést, gombát kaphatsz amiért belepiszkálsz
2016. dec. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az eső csajommal, mikor tusoltam még meg is kérdeztem, tőle, hogy "belül" nem kell azt meg mosni? :D Komolyan gondoltam akkor pedig...

Amúgy tényleg ön tisztuló. Ez az intim mosakodás termékek csak egy jó indok a csökkent agyú hiszékeny emberek lehúzására (elnézést, ha erősen fogalmaztam).

2016. dec. 24. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!