Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek is van, hogy szex után...

Nektek is van, hogy szex után megváltozik a folyásotok?

Figyelt kérdés
Szex után sárgásabb enyhén barnásabb lett a folyásom, a menstruációm kb még 2 hét. Azóta(5 napja)a folyásom megint fehér. Ez a szex miatt van? És ha igen, akkor ez normális? Óvszerrel csináljuk mindig úgyhogy nem hiszem, hogy fertőzés meg hát el is múlt. Viszketés nem volt csak enyhe kellemetlen szag.

2016. dec. 26. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem lesz másabb.

És az, hogy óvszerrel csináljátok, az még nem jelenti azt, hogy ne lehetne fertőzésed. A fertőzés kialakulhat a hüvelyflóra felborulásától is, vagyis el sem kell kapni, illetve írtad, hogy enyhén barnásabb lett a folyásod. Az is lehet, hogy picit durvábban csináltátok, ezért egy kicsit véreztél, vagy nem voltál eléggé benedvesedve, az apró sérüléseknél meg könnyen bejuthatnak kórokozók bárhonnan, tehát az is vezethet fertőzéshez.

Nem azt mondom, hogy fertőzésed van, de simán lehet.

Ha nem múlik a dolog, mármint a szagos és színes folyás, akkor a helyedben elmennék orvoshoz!

2016. dec. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Fent írtam ,hogy azóta már elmúlt.

Csak nem szeretem az ilyet, nem hiányzik semmi betegség, annyit nem ér meg a dolog. Nem éreztem durvábbnak a szexet, de lehet, hogy ez áll a dolog mögött.

2016. dec. 26. 13:07
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
nekem ilyen szivárvány színű
2016. dec. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!