Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor kell megjönnie?

Mikor kell megjönnie?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kerdesem hogy mikor kell megjönnie? novemberbe 27.-én jött meg es igazibol nem szoktam szamolni a ciklusomat es meg nem jott meg tervezunk kis babat a parommal ugy hogy remenykedem hogy terhes vagyok kosui a normalis valaszokat :)
2016. dec. 26. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásból, de mi honnan a fenéből tudjuk, hogy neked mikor kell megjönnie?

Mindenkinek más a ciklusa. Van, akinek 28 napos, van, akinek, mint nekem is 24-25 napos, másnak meg 32 napos. Honnan tudjuk, hogy neked hány naposak a ciklusaid, ha még te sem tudod?

Kezdd el írni, hogy mikor jön meg és akkor tudni fogod.

2016. dec. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tankönyvileg dec. 25-én,de ettől lehetnek eltérések. Azért,ha ez után az időpont után nem jön meg 1 hétig,akkor csinálj egy tesztet. Azt meg tanuld meg,hogy mindig a menstruáció első napjától (jelen esetben nov. 27-től) kell kezdeni számolni a ciklust.
2016. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ohh koszii szepen a valaszt :) meg nem jott meg remelem terhes vagyok ha csinalok tesztet holnap az mar ki mutatja a terhesseget?
2016. dec. 26. 20:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, a tesztek kb. 8-10 napos terhességet mutatnak ki,de később még nagyobb biztonsággal. Végül is már lehet látható. Próbáld ki. Ha nem jön meg,akkor viszont 1 hét múlva ismételd meg!
2016. dec. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hat holnap meg nem tesztelek meg varom hogy meg jon e holnap. Hisz holnap lenne a 31. napja a ciklusomnak ha jol szamoltam ahogy az elozo kommentelo irta es nekem 31 napnal tobb nem szokott lenni
2016. dec. 26. 22:24
 6/9 A kérdező kommentje:
Tegnap ota csak szurkal a hasam es enyhem gorcsol mintha meg akarna jonni de semmi
2016. dec. 27. 09:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok csinaltam egy tesztet es volt mellete egy nagyon halvany csik terhes vagyok?
2016. dec. 27. 17:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínű,de még olyan kevés a vizeletedben a hcg szint,hogy ezért nem erősebb a csík. Ismételd meg a vizsgálatot pár nap múlva.
2016. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ertem koszi szepen
2016. dec. 27. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!