Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám előrébb hozni...

Hogyan tudnám előrébb hozni vagy esetleg kb pár nappal eltolni a menzeszem?

Figyelt kérdés
sz osztályal megyünk kirándulni és nekem akkor még lenne amikor megyünk és strandra megyünk így nem tok fürdeni. se tampont se fogamzás játlót nem használok.
2010. máj. 3. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:

ugyan ez a szitu,szal a válszok engem is érdekelnének.:)

nekem jövőhétről lenne szó konkréten 11.kén kellene megjönnie kb és pont az nap megyünk.

2010. máj. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor nem csak én járok ebben a cipőben :D de lehet beszélek anyuval :S csak ooooooooolyan ciiiikinek tarom. :S
2010. máj. 3. 16:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát csajok ez nem kívánságműsor sajnos sokan vagyunk így. És nem lehet eltolni. Aki fogamzásgátlót szed, annak van esélye, de az sem túl jó dolog, szóval ki találni, hogy ebben a helyzetben, hogy lehet a legjobban szórakozni...
2010. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

tamponnal bármit tudtok csinálni,tudjátok Pistike is azért kérte karácsonyra,mert lehet vele síelni,úszni...viccet félretéve.

Citromlevet igyatok sokat,van akinek segít,de nem 100%os.

Ugyhogy ideje lenne előszedni a jó öreg dugókat,higyjétek el,nem fogjátok még érezni sem,csak strand után rögtön cseréljétek ki.:)

2010. máj. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát de nekem még nem terveztem h bedugózom magam xD

14L..azaz az első válaszoló :D

2010. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nincsen fürcsi, nem kell a dugó. Én is kirándultam annyit, hogy már számolni sem tudom. Soha nem volt gond a menzi. Max az, hogy rosszul voltunk tőle.

Igyál sok folyadékot, ha nagyon meleg van. Fürcsinél meg tampont meg lehet próbálni tényleg, ha nem koszos a víz. Bár én volt, hogy szomorúan ültem a padon, de a fiúk megsajnáltak és odajöttek szórakoztatni:)

2010. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sajnos nekem azért kéne eltolni mert iszonyatos fájdalmaim vannak akkor..:S

14L

2010. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!