Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha menstruacio elott altalaban...

Ha menstruacio elott altalaban napokig barnás folyás van az mindig hormonproblemára utal?

Figyelt kérdés
kamasz koromtol ossze vissza van meg a mezeszem,szulés elott beallt rendesen, de azota megint ossze vissza van meg.3 éve szultem.az utolso menzeszem nov. 18-án volt meg, és 24-tol enyhe barnás folyásom van.ez normális hogy már három napja pici barna folyás? volt már olyan is hogy barnáztam, aztá elmult aztan megjott rá egy hetire. Strumam van, de a hormonjaim rendben vannak, ezert nem is szedek ra tablettat.Noi orvosnal voltam kb. ket hete rendben volt minden.milyen hormonok befolyasoljak meg a ciklust?koszi
2016. dec. 27. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Hormonális okai vannak.

Nekem amióta menstruálok és ennek közel 20 éve már, mindig barna folyás előzi meg és azzal is végződik a menzeszem. Mondjuk nem napokig, inkább úgy mondanám, hogy a 7 napos menzeszemnek az első 1-2 napja barna folyás és az utolsó 1-2 napja is.

Amikor kismama voltam, akkor pedig a terhességem elején, kb. 5 hetesen szintén barna folyásom lett, és emiatt hormonpótlást kaptam.

Tehát nyilván van valamilyen hormonális oka ennek nálam, de mondom, közel 20 éve így van. De mondjuk nekem rendszeres a vérzésem.

2016. dec. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az már a menstruáció. Nem folyás. Csak kevés a vér, így már elszíneződik, mire kiér. Szinte mindenkinek így kezdődik és ér véget a menstruáció. Nem azonnal ömlik a vér.

Ha barna folyás van, vagy kis vérzés, de utána mégsem jön meg, és majd csak hetek múlva jön meg, az utalhat valami problémára.

2016. dec. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen tudom, hogy igy kezdodik, de nekem szunet van kozotte. most is szentestetol barna folyas par potty , es csak keves, es tegnap meg ma már semmi. biztos majd megjon rendesen de igy szerintem nem normalis hogy meg szunet is van kozotte.
2016. dec. 28. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!