Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 éves vagyok és még nem...

17 éves vagyok és még nem jött meg! Lehet gyerekem?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és még nem jött meg a menstruációim! Anya nem visz el dokihoz mert szerintem nem veszi elég komolyan a dolgot pedig szerintem az ! El mennék én egyedül is de nem töltöttem még be a 18-at és így nem vizsgálhatnak meg! Valakinek valami tapasztalat? Vagy csak tud róla?

2016. dec. 28. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha védekezés nélkül lefeküdtél valakivel, akkor lehet.
2016. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még szűz vagyok! egyáltalán nem jött meg még soha
2016. dec. 28. 20:46
 3/10 A kérdező kommentje:
A kérdést úgy értettem hogy alapjából véve lehet e hogy még egyszer sem jött meg
2016. dec. 28. 20:47
 4/10 anonim ***** válasza:

miért ne vizsgálhatna meg? Hülyeség. 18 alatt is megvizsgálhat.


kérsz egy időpontot és elmész, ennyi.

2016. dec. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocsi de a kérdés nem volt pontos. 17 évesen is nyugodtan elmehetsz orvoshoz. Ezek az urban legendek honnan jönnek?
2016. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha lehet akkor a kérdésre had kapjak választ! Ahova én járok elkérik a személyit tajkártyát stb stb és nem vizsgálnak ki szülői felügyelet nélkül! Szerinted nem próbáltam ??
2016. dec. 28. 20:52
 7/10 A kérdező kommentje:
Amikor elmentem irtak egy papírt amire rá írták hogy nem vizsgáltak meg mert kiskorú vagyok !
2016. dec. 28. 20:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, és a fertőzést kapott 12 éves kislányokat akkor szerinted szintén nem vizsgálják meg? Aki betölti a 16-ot és még nem jött meg neki, menjen dokihoz.
2016. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

14 éves kor felett mehetsz egyedül orvoshoz. Ha nem látnak el akkor keresd fel a betegjogi képviselőt.

Látatlanban nem lehet megmondani, hogy mi bajod főleg, hogy kétlem, hogy az oldal tele lenne távgyógyító szülész nőgyógyászokkal.

2016. dec. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes, nincs korhoz kötve a vizsgálat... Menj el háziorvoshoz, és írjon neked bemutató a nőgyógyászatra. Úgy kötelesek megvizsgálni. Anyud meg elég köcsög, hogy ennyire nem vesz komolyan...

20N

2016. dec. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!