Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Legetséges hogy nagyon rövid...

Legetséges hogy nagyon rövid a hüvelyem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon el vagyok keseredve,mivel most voltunk egyutt nemreg először a barátommal es nagyon rossz volt mert elérte a méhnykamat nekem ez meg kellemetlen volt. Letezik hogy rövid a huvelyem? Sajnos nem vagyok nagyon magas se (152cm),ez befolyásolhat bármit is? Nagyon kétségbe vagyok esve hogy emiatt nem lehet rendes szexuális életem. Valami megoldás?

19/L



2016. dec. 29. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Lehet de nem nagyon, inkább a barátod nagy :D De viccet félretéve nem kéne, hogy befolyásolja a dolgokat ez. Első volt, nem hiszem, hogy elérte a méhnyakat csak úgy érezted a stressz miatt, várj még ezzel :) Nyugi
2016. dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Izgasson fel jobban. :)
2016. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet! Rövid vagy, ő hosszú, ideges voltál, bénáztatok, nem izgultál fel így nem tágult.. ne beszéld be magadnak már az elején, hogy neked soha nem lesz jó!
2016. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha kb. 8 centinél hosszabb a farka, akkor persze hogy eléri, hiszen MINDEN nőnek - igen, a kétméter magasnak is - 8-10 centi hosszú a hüvelye alapállapotban.


Szex közben kellemetlenséget az okoz, ha nem vagy kész rá teljesen, izgulsz, ami tök normális, hiszen sok idő, míg egy pár összeszokik az ágyban. Türelem, nyugalom, lazítás! Semmi baj az anatómiáddal, hidd el!


32/N (és 158 centi magas 😁)

2016. dec. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!