Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amióta szültem, ha csokit...

Amióta szültem, ha csokit eszek kijön az aranyerem és ez borzasztó sajnos. Miért van ez? Mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés

Vagy mostmár nem ehetem csokit??!! :(((

Az kegyetlen lenne, mert iszonyat imádom a csokit, ez az egy káros szenvedélyem van. :)

Hogy tudnám ezt megszüntetni, vagy ezekután, már mindig elő fog jönni ez a kellemtelenség?


2008. okt. 7. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia ! Magam is ilyen próblémával küzdök,4,5 hónapja szültem én is , nem feltétlen a csoki váltja ki az aranyérral kapcsolatos problémákat, próbálj meg sok folyadékot min. 3 litert inni, illetve ami a székletet lágyitja, gyümölcs, zöldség próbálj minnél többet enni. a csokira vissza térve az csak akkor jelent gondot ha ét csokit eszel mert az fog( ugyen ez a helyzet a banánnal, almával) ezekből keveset lehet enni.De ha eszel egy tányér levest utána egy kis főzeléket, befejezésül eszed a csokit biztosan nem lesz gondod belőle. Sajnos az aranyér visszatérő probléma még az is gondot szokott okozni h milyen rendszereséggel tudsz menni elvégezni a nagydolgodat, és h lehetőleg ne járjon erőlködéssel.!

remélem tudtam neked segiteni!

üdv.

2008. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Kicsit megnyugtattál, aranyos vagy. Megfogadom a tanácsod. :))
2008. okt. 7. 23:06
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de én 4 éve szültem, akkor sok gondom volt ezzel, de van, hogy még most is vannak gondjaim. Voltam vele dokinál is, kaptam rá, végbélkúpot, ami nagyon jó, mert szinte azonnal csillapítja a fájdalmat. A dokim, azt mondta, hogy próbáljam reggelre igazítani a nagy dolgokat, és mikor felkelsz, mindig igyál, meleg cukros italt, kakót, vagy tejet, az kicsit meghajt, és nem lesz gond az erőlködéssel. Szerintem a csoki is székrekedést okoz, de igazat adok az első válaszolónak, nem mindegy, hogy mivel eszed. próbálj meg több folyadékot inni mint szoktál, az is segít, és ajánlom a dokit, mert az a kúp, tényleg jó....
2008. okt. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!