Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lassan 5 éve nem állt be a...

Lassan 5 éve nem állt be a menzeszem. Normális?

Figyelt kérdés
Májusba lesz 5 éve, hogy menstruálok, viszont még mindig nem állt be. Most is késik, utoljára november 5-10ig volt meg. Nagyon változó még mindig, sokat késik, van hogy kimarad. Barátommal aktív nemi életet élünk, utoljára december 19én voltunk együtt. Óvszerrel védekezünk, még sosem szakadt ki, nem volt baj, mindig figyelünk. De ilyenkor mindig félek attól hogy esetleg baj van. A kérdésem az lenne, hogy mennyi idő kell még hogy beálljon és mindig időben jöjjön meg? A válaszokat előre is köszönöm! :)
2017. jan. 1. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Általában 2-3 év, de ez is változó, nekem már egy év után beállt

Az sem mindegy, hogy hány éves vagy

Jobb lenne, ha elmennél orvoshoz, ő tud biztosat mondani

2017. jan. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel mar azert nem artana orvoshoz menni. Tapasztalatot nem tudok mondani, mert nekem elso perctol kezdve pontos, 1-2 max 3 napokat csuszkalt meg eddig, de azt is ritkan. 18/l
2017. jan. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) 19 leszek februárba, szóval ezért nem értem hogy most is késik.. voltam tavaly májusba dokinál mert felfáztam, és ő mondta hogy van még kb egy év mire beáll.. de lassan már eltelt sz egy év és még mindig nem állt be :/
2017. jan. 1. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!