Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom? 16 éves...

Mi lehet a bajom? 16 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés
Mai nap arra keltem, hogy szokatlan vizszeru folyasom volt, olyan volt mintha bepisiltem volna. A bal oldalamnal az alhasamban (legalabb is alul) szuro, nyomó fájdalmat érzek, ami nem szűnik. Ha fekszek nyom, ha jarkalok vagy állok, akkor szúr. Atlatszo, szagtalan folyasom meg mindig van.
2017. jan. 1. 20:26
 1/5 anonim válasza:
mond meg a szüleidnek. Lehet komoly.
2017. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teljesen magamra vagyok utalva.
2017. jan. 1. 20:37
 3/5 anonim válasza:
Fordulj orvoshoz. Első körben nőgyógyászhoz.
2017. jan. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én ugy tudom szulo nelkul nem vizsgal meg. Voltam már egyszer es akkor is kellett hozza szulo.

Nagyon fajt este is a bal oldalam,puffadtam,hanyingerem volt, de most kezd kicsiket kiszunni. Hajnal fel 5 korul aludhattsm el. Amikor felkeltem akkor mar feher folyasom volt.

2017. jan. 2. 11:48
 5/5 anonim válasza:
Szülő nélkül is megnéznek nőgyógyászaton, megértőek az orvosok. Ne aggódj. Ha visszajönne a problémád, menj orvoshoz.
2017. jan. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!