Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt valakinek hasonló? Kihez...

Volt valakinek hasonló? Kihez fordult?

Figyelt kérdés
Évek óta folyásos panaszom van. A kenetem gennyes laphámsejteket írt, a tenyésztésem negatív. Kaptam bacira gyógyszert, még a tenyésztésem előtt. Furcsa de akkor úgy éreztem használt. De így ha nem baci okozta , kicsit kétségbeestem. Van még sajnos emésztőrendszeri problémám is. Tudom tudom, menjek orvoshoz, fogok, az éves rákszűrésem miatt, meg a gasztroenterológushoz is, csak érdekel van-e olyan aki volt ilyen helyzetben? kihez fordult? Hogy lehet negatív a tenyésztésem, ha közben akkor is volt problémám.
2017. jan. 3. 13:54
 1/4 anonim válasza:
Nekem is rengeteg a folyasom, terhessem alatt volt benne kis baci, antibiotikumot kaptam amitol a viszketes elmult a sok folyas nem. Nem szagos, nem szines, nem faj semmim igy nem megyek orvoshoz (szerintem ezzel nem is tudnak mit tenni) eu betet es kesz.
2017. jan. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Igen nálam is ez a helyzet, hogy nincs szaga csak sok. És nálam diagnosztizáltak már tavaly méhszájsebet, akkor azt mondták ha elmúlik a folyásom, az is begyógyul. Így ezért is aggódok.
2017. jan. 4. 11:41
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak hát annyi orvosnál megfordultam már, és mindenki mást mondott. Volt aki előttem mikroszkópozott, 6 hónapig jártam vissza, állította gomba. Havi 10ezer plusz gyógyszerek. Ez után voltam sztk-ban, ott azt mondták ez baci. Elmentem magánhoz ajánlották. Azóta is itt vagyok tanácstalanul-.
2017. jan. 4. 11:43
 4/4 anonim válasza:
Elso vagyok. En ezert nem jarkalok dokikhoz. Ha nem faj semmid akkor siman el lehet viselni eu betettel.
2017. jan. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!