Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vagilact hüvelytablettáról mi...

Vagilact hüvelytablettáról mi a véleményetek? Fontos. Részletek lent.

Figyelt kérdés
2 hete voltam nőgyógyásznál, vegyes bakteriális fertőzést állapított meg és a Vagilact hübelytablettát írta fel nekem. 10 napig kell szednem napi egy alkalommal, 3 napja szedem, de valami nagyon nem okés. Amikor a dokinál voltam, különösebb panaszom nem volt, általános szűrővizsgálatra mentem. Maximum annyi panaszom volt, hogy több volt a hüvelyváladékom, mint szokot. Most viszont, hogy elkezdtem használni amit felírt, a hüvelyem körül ég, viszket, fáj, nagyon irritált lett a bőröm. Lehet a gyógyszer miatt? Vagy használjam továbbra is, ehhez nincs köze? Esetleg tudtok valamit ajánlani a bőrirritációra?

2017. jan. 4. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is Vagilact Q hüvelytablettát használtam kb. egy hete 4 napos kura keretében. Én úgy tudom, hogy ez egy hüvelyflóra regeneráló, vény nélkül kaphatò, nem hiszem, hogy annyira erős lenne.Nekem nem égett, nem viszketett tőle, de szerintem előfordulhat egyéni érzékenység.Remélem, már jobban vagy.☺
2017. jan. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, az utóbbi napokban nem szedtem a hüvelytablettát az irritáció miatt, mivel nem tudom, mi válthatta ki. A hüvelyem baktériumflórája mintha már rendben lenne (a váladékból következtetve), viszont a piros, irritált bőr tünetem maradt. Bőrregeneráló, nyugtató természetes összetevőjű kenőcsöt használok rá 3-4 napja, lassan, de javul. Igaz, nem tudom, hogy ettől-e. Szerintem visszamegyek a dokihoz.
2017. jan. 11. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!