Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog elkezdeni nőni a...

Mikor fog elkezdeni nőni a melleim?

Figyelt kérdés

Van egy kis mellem de még a legkisebb melltartó is nagy. Az osztálytásaim mind cikiznek mert én még nem hordok melltartót.

Anyukámnak és nővéremnek is nagy a melle. Ma jött meg, akkor hamarosan elfog kezdeni nőni?



2017. jan. 5. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az osztálytársaiddal. Szard le őket. És igen,valószínűleg lassan majd elkezd. Hány éves vagy?
2017. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
12-16 éves kor között
2017. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 18 eves koromban nott a legnagyobbat a leggyorsabban. No para, raersz boven. Engem is cikiztek anno, rosszul is esett, de ha belegondolsz, akkor igazabol miert is lenne szukseged nagy mellekre? Kenyelmetlen, faj, nehez cipelni, amitol megfajdul a hatad, log... C-s melleim vannak jelenleg es mar ettol is faj a hatam, hiaba hordok jo minosegu melltartokat...
2017. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Először is ne foglalkozz a bantasokal másóCor Igen szerintem igen én 12 vagyok és 4 edi később köröm óta nő de még a ceruza nem áll meg aláta így ritkan hordok pl topot
2017. jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!