Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó kellemetlen szag. Mit...

Állandó kellemetlen szag. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Már voltam többször, nem egy nőgyógyásznál. Volt bakteriális fertőzésem, amit elméletileg kikezeltem gyógyszerrel.A gyógyszer elmulasztotta, de csak egy darabig, aztán megint kiírták, megint jó volt, de nem tartott sokáig. Most már nincs olyan brutális szaga, mint volt, de még mindig van és nem túl kellemes. A nőgyógyász azt mondta, hogy ez teljesen normális, de szerintem nagyon kellemetlen szagú. Mit tegyek, hogy elmúljon? 23 leszek és már elegem van abból, hogy emiatt sosem mertem párkapcsolatot kialakítani. A barátaim sem értik, hogy miért nem pasizok. Annyira szégyellem magamat emiatt, pedig minden nap fürdök, igyekszem jó minőségű fehérneműket vásárolni, gyógyszereztem is magamat és mégsem...
2017. jan. 6. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már csak te érzed kellemetlennek....
2017. jan. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

A punci egészséges állapotában sem illatos, hanem punciszaga van.


Moshatod ezerrel és járhatsz dokihoz, de a punci szagos. Kész, ez ilyen. Ez egy szorosan összeilleszkedő testrész, benne egy üreggel, amiben nedvek termelődnek és baktériumok élnek benne alap esetben is. Mitől ne lenne szagos?


A pasik nagy részének semmi baja nincs a punci szagával.


Egyébiránt aktus előtt is le lehet tusolni vagy fürödni, esetleg közösen is, és akkor megvan az előjáték, a romantika, meg a tisztaság is.


Emiatt párkapcsolatot passzolni marhaság. De ha úgy érzed ez továbbra is feszélyez, keress fel egy pszichológust, ne nőgyógyászt.

2017. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Ez valamitől van. Lehet egy Betadine hüvelykúp megoldaná a helyzetet. Esetleg ezüstkolloid oldat.
2017. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs fertőzéses, akkor a tiéd olyan szagú. Lehet, hogy csak neked tűnik kellemetlen szagúnak. Aktus előtt lehet tusolni, intim lemosót is lehet használni.
2017. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!