Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeged nőgyógyász NŐ kit...

Szeged nőgyógyász NŐ kit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Legfőképpen Női lelkek segítségét kérném! Szegeden mely Nő nemű nőgyógyászt ajánljátok (nem kifejezetten szülészeti, inkább általános nőgyógyászati)? Tapasztalatok? Név, elérhetőség, esetleg tarifa?

Előre is köszönöm!



2017. jan. 9. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyirati Ildikó a Medicenterben.

Nem az a mindig mosolygós, megjátszottan kedveskedős típus, de számomra pont ettől hiteles. Korrekt, nem köntörfalaz, nem akarja neked megmondani a tutit, de lényegre törően tájékoztat mindenről. Tiszteletben tartja a döntéseidet. Nyugodtan lehet tőle kérdezni, türelmesen válaszol.

Az árak átlagosak, mint a legtöbb magánrendelésen.

Elérhetőségek itt:

[link]

A központi számon tudsz időpontot kérni. Vigyázz, ne Nyitrait mondj, elsőre én is annak olvastam. :)

2017. jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyirati Ildikót én is tudom javasolni, hozzá járok én is, de ő nem vezet szülést, tehát ha olyan dokit szeretnél, akire később ilyen téren is lehet számítani, akkor nem ő az optimális választás.
2017. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!