Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12éves lány vagyok, anyukám...

12éves lány vagyok, anyukám nem engedi, hogy borotváljam a lábam. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés

A hónaljamat már kb. 1hónapja borotválom, az elött ilyen krémmel szedtem le. Az volt 11éves koromban. És most nem engedi, hogy a lábam borotváljam.. Sötét a szőröm, és tesin iszonyúan rosszul érzem magam.

Ha leborotválom, muszáj használom rá krémet? Mert ilyesmi nincs itthon. Nagyon kipattogna a lábam? Hogyan tudnám rávenni anyát?


2017. jan. 9. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 13 évesen kezdtem el nyáron. Akkor is úgy vettem rá anyut, hogy nem vettem fel rövidnadrágot, ezért végül beadta a derekát, hogy ne süljek meg. :D

Még ha nem is szeded le a szőrt, akkor kérdezd meg anyudat, hogy kiszőkítheted-e. Drogériákban lehet kapni szőr szőkítőt. :)

Sok sikert!

2017. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%

Mi tegyél? Köszönd meg neki!!!

Ha apukád hazajött, simogasd meg az arcát, érezni fogod a borostáját. Na, a lábad is pont ugyanolyan lesz, ha rendszeresen leborotválod. Gondolom, ezt meg nem szeretnéd...


Kérd meg a szüleidet, hogy vigyenek el kozmetikushoz gyantáztatni, vagy vegyenek neked egy epillátort pl. a születésnapodra.

2017. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem okozna problémát akkor sem, ha szúrna. Csak tűnne már el végre.
2017. jan. 9. 17:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Iskola után vegyél egy borotvát, aztán szedd le este. Kendd be testápolóval, senki se fogja észrevenni. Egy borotva nem nagy költség.

20N

2017. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Emlékszem, ennyi idősen nekem sem engedte anyukám, úgyhogy fogtam magam, és leborotváltam. Utána már nem nagyon ellenkezett, hanem adott pénzt borotvára. :)

21/N

2017. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm mindenkinek!^^
2017. jan. 9. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!