Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lány létemre szőrös a hasam,...

Lány létemre szőrös a hasam, a mellem, ami nagyon látszik, mert fekete. A szám felett is gyantázom, miért van ez, mi, ez és mit tehetek ellene? Valaki van még ugyanígy, nektek mi vált be? 4 éve tart a probléma. 17/L

Figyelt kérdés

2017. jan. 10. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
A menzeszed rendben van? Fordulj nőgyógyászhoz vagy endokrinológushoz, többféle probléma is állhat a háttérben.
2017. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Én is ilyen szőrös vagyok sajnos.
2017. jan. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nő vagyok. Mikor megszülettem úgy néztem ki mint egy majom annyira szőrös voltam mindenhol. Azt mondták ez természetes majd ritkul. Elég gyorsan sok kihullott a hajam viszont nagyon erős és hosszú volt. Van egy kicsi pamacs a derekamnál hátamon. De nem feltűnő.
2017. jan. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Hormonális probléma lehet de van olyan aki alapból szőrösebb vagy sötétebb a szőrzete.
2017. jan. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A menzeszem rendben van.

És ti nem tesztek ellene semmit?

Párotok hogy viszonyul ehhez?

Engem nagyon zavar és nem tudom, mit csináljak, de a szüleim nem tudja, magándokihoz meg nem tudok elmenni anyagi helyzet miatt sem, meg mert a közelben nincs ilyen orvos.

2017. jan. 12. 17:35
 6/10 anonim ***** válasza:
2- vagyok. Szőrtelenítem,de nem rendszeresen, csak alkalmanként, ha esélyes, hogy látszik. Le szoktam borotválni.
2017. jan. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Hát akkor ne magándokihoz menj el, hanem a gyermek-nőgyógyászatra.

Lehet, egyszerűen egy szőrösebb típus vagy, de lehet a PCO nevű betegség tünete is, meg sok más oka is.

2017. jan. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ha szabad kérdeznem, hol szőrteleníted és borotválod? :)


Értem, köszönöm!

2017. jan. 25. 20:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Lábamat,combomat, karomat,hasamat.
2017. jan. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

És a hasadon nem erősödik emiatt a szőr?

Mert nekem igen, és hiába borotválom, vagy szedem ki valahogy, ugyanúgy látszanak ilyen kis fekete pontok a helyén.

2017. jan. 26. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!