Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 Honapja szedem a fogamzasgat...

2 Honapja szedem a fogamzasgatlot, miert nem hasznal?

Figyelt kérdés

Nagyon eros verzesem miatt kaptam, es most megint megjott es omlok ..

Miert nem hasznal? :(

Nagyonrossz mert utalok tampont hasznalni, de betettel ataznek.


2017. jan. 13. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
A fogamzásgátlónak elsősorban az a lényege, hogy ne legyél terhes, a kevesebb vérzés és görcsölés csak kellemes mellékhatás. Nem mindenkinél válik be.
2017. jan. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Menj vissza az orvoshoz, sürgősen. Akár ügyeletre is.


#1: Foggátlót menstruációs panaszokra is felírnak. Te vagy pasi vagy, vagy 12 éves lányka.

2017. jan. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ki kell próbálnod másik fajtát.
2017. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a jótékony mellékhatás (nem törvényszerű hogy mindenkinek csökkenti ahogy pl a pattanásokra se mindenkinek hat, én arra + vérzéscsökkentésre kaptam és semmit se tett velük mert máshonnan eredt a gond...) csak fél év után jelentkezett pár hónapra majd visszatért az erős vérzés. Endokrinológust kerestem és kiderült hogy pajzsmirigy alulműködésem van elég régóta, kaptam gyógyszert rá és azóta 4 lightos nap a vérzésem! Ajánlatos kivizsgáltatni magad, mert a gyógyszer amúgy se megoldás mert amint abbahagyod visszatér a gond, csak egy tüneti elfedés, már ha elfedi...
2017. jan. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, jó ideje szedek fogamzásgátlót nekem csökkentette a mennyiséget pedig a fő vágyam csak annyi volt, hogy ne essek teherbe. Van olyan barátnőm aki már nem egy márkát próbált, nem egy dózist próbált és ugyanúgy erős a vérzése pedig a csökkentés lett volna a cél, azt a gyógyszert is szedte ami nekem tökéletesen beváált. Nem mindenkinél működik, mert az csak egy mellékhatás.


Na meg ne nevettess már egy kicsit erősebb vérzés nem ügyeletre való dolog.

2017. jan. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, de azert szedem, azert kaptam mert nekem mar nem normalis, hogy ennyire erosen verzem....mar neha szedulok a sok vervesztesegtol.

2orat is nehezen bir ki egy super tampon es egy betet.

2017. jan. 13. 14:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem annyira veszes. En akkor mentem el dokihoz, amikor 10 percet nem birtam ki super tamponnal meg valami nagyon extra maxos betettel, mert az mar tenyleg hatraltatott a mindennapi eletben is. Nekem kevesebb lett a fogamzasgatlotol. Lehet hogy elnem kellene menned endokrinologiara, nezetni egy hormonsort. 18/l
2017. jan. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem ügyeletre és egyébre kell menni, ott csúnyán elküldenek! Endokrinológust keress aki rendbe teszi a hormonokat! A fogamzásgátló tüneti kezelés, közben pedig van valami oka ennek.
2017. jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!