Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ebből lehet trifázisos görbe?...

ReniAdam kérdése:

Ebből lehet trifázisos görbe? Mikor teszteljek? Link lejjebb.

Figyelt kérdés
[link]

2017. jan. 13. 16:36
 1/9 anonim válasza:
Ebből még bármi lehet. Én a ciklusom 25. napján (28 napos ciklus mellett) már halvány pozit teszteltem. Drukkolok neked!
2017. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a lanyomnal en is 4 nappal korabban pozit teszteltem de mult honapban mar megkaptam hogy minek tesztelek olyan koran... elvileg 19 es 21 kozottre nem varom. nem tudom hogy kockaztassak e meg hetfon egy tesztet. legszivesebben azt tennem. a pémet 17re rakta de allitolag a holeeses es felkuszas akar keshet is par napot a pé utan. igy nem tudom mikor merjek tesztelni. :(
2017. jan. 14. 14:09
 3/9 A kérdező kommentje:
bocsi 7-ére
2017. jan. 14. 14:10
 4/9 anonim válasza:
Akkor szerintem még ne tesztelj hétfőn, nehogy csalódnod kelljen... Várj még 3-4 napot. Persze ez csak javaslat. Én így tennék. Sok sikert! :-) (az előző válaszoló vagyok)
2017. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
holnap reggel tesztelek 😊
2017. jan. 18. 18:29
 6/9 anonim válasza:
És mi van veled azóta kérdező? Remélem, pozitív lett... :)
2017. jan. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
volt vagy 3 halvany pozitiv de utana megis megjott sajnos. a ferjem es a baratnoim mind azt mondtak hogy halvanyan de egyertelmuen ok is latjak a csikot. hat sajnos megsem sikerult de nem keseredtem el. jovohetre ujra az ovumat varom. hatha most sikerul :)
2017. jan. 27. 03:37
 8/9 anonim válasza:
Ne csüggedj! Jártam már én is így, hogy halvány pozit teszteltem, de mégis megjött.Tudom, hogy rettentően rossz érzés.. Aztán mégis összejött a dolog, most vagyok 11 hetes. Kívánom, hogy a közeljövőben sikerüljön neked is a baba! Drukkolok! Minden jót! (az előző vagyok)
2017. jan. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
most sikerult. 😊 hetfo ota nem jott meg az osszes tesz osszeteveszthetetlenul pozitiv 😊
2017. márc. 16. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!