Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a nemi szervemen?...

Mi lehet ez a nemi szervemen? 17/L

Figyelt kérdés
Előzmények: egy hetet késett a mensim, meg is ijedtem hogy lehet hogy terhes vagyok, de kb 10 perce szerencsére megjött. De ma tusoláskor éreztem, hogy a tusfürdő kicsit csípi a nemi szervem, megnéztem, fehér foltok voltak a hüvelybemenetnél. De most meg már piros a szeméremajkam belülről, viszket is picit és olyan, mintha ilyen vörös kiütések lennének rajta. Igen tudom, menni kell orvoshoz, de mivel mensim megjött ezért megnézni most nem igen tud, kedden biztosan megyek mert be voltam parázva hogy késett a menzesz. De szerintem utána hétre ha nem múlik el még egyszer elmegyek megnézetni. Tanácsra lenne szükségem, hogy mi lehet ez. Köszönöm előre is a válaszokat!

2017. jan. 15. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem valami gombás fertőzés lehet.

Persze kép nélkül nehéz megmondani.

2017. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Ez kankó. Irány a nemibeteg gondozó!
2017. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
utánanéztem a kankónak, de nem illenek a tünetek. nincsen hüvelyi folyásom.
2017. jan. 15. 20:36
 4/6 anonim ***** válasza:
még nincs
2017. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gomba lehet.
2017. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gombás vagy bakteriális fertőzésre tippelek, de mindenképpen menj dokihpz a mensi után, ő tud majd biztosat mondani. :)

20N

2017. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!